X1311FR-30-C43D24
X1311FR-30-C43D24 X1311FR-30-C43D24 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X1311FR-30-C43D24
X1311FR-30-C43D24 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X1311FR-30-C43D24 Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: Female Headers
Condition
Bulk Price
Contact us
1.27mm 排母,单排,90度,塑高4.3mm,塑宽2.10mm,下针D2.4mm,U型,6T料,Au足1u",30P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback