39WF400B-70-4I-B3KE
39WF400B-70-4I-B3KE 39WF400B-70-4I-B3KE - Brand New SST Memory
Get Quote
Buy Now
39WF400B-70-4I-B3KE
39WF400B-70-4I-B3KE - Brand New SST Memory
Manufacturer Part No: 39WF400B-70-4I-B3KE In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Memory
Contact us
ManufacturerSST
Product CategoryMemory ICs
DESCRIPTION
FEATURES
• 10 A, T2L compatible, solid state relay
• 25 W logic indicator lamp driver
• 400 V symmetrical transistor coupler
• Underwriters Laboratory (UL) recognized - File #E90700
APPLICATIONS
• Low power logic circuits
• Telecommunications equipment
• Portable electronics
• Solid state relays
• Interfacing coupling systems
of different potentials and impedances.
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback