LZ100M4001013PE3-C3.8
Buy Now
LZ100M4001013PE3-C3.8
LZ100M4001013PE3-C3.8 - Brand New UNITED Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded
Manufacturer Part No: LZ100M4001013PE3-C3.8 Out of Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
额定工作电压:100V,容量:10uF,精度:±20%,工作寿命:5000Hrs@105℃ 外观尺寸:外观尺寸(¢DxL,mm):10*13,工作温度:-40~105℃,PET套管/墨绿底金字,高频低阻,ERS:6Ω/100KHZ,纹波电流:120mA/100KHZ,切脚脚长3.8mm 高频低阻铝电解电容
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback