ACF321825-332-TD01
ACF321825-332-TD01 ACF321825-332-TD01 - Brand New TDK Corporation EMI/RFI Filters
Get Quote
Buy Now
ACF321825-332-TD01
ACF321825-332-TD01 - Brand New TDK Corporation EMI/RFI Filters
Manufacturer Part No: ACF321825-332-TD01 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: EMI/RFI Filters
Contact us
ManufacturerTDK Corporation
Product CategoryEMI/RFI Filters
SeriesACF
ProductEMI Network Filters
TypeLow Pass
PackagingAlternate Packaging
Unit-Weight0.000564 oz
Current-Rating300 mA
Termination-StyleSMD/SMT
Voltage-Rating20 VDC
Operating-Temperature-Range- 25 C to + 85 C
Height0.079" (2.00mm)
Length3.2 mm
Width2.5 mm
Package-Case1210 (3225 metric)
Capacitance-
TechnologyLC (T-Type)
Operating-Temperature-25°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Frequency-Range37 MHz to 90 MHz
Voltage-Rated20V
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ApplicationsData Lines for Mobile Devices
Number-of-Channels1 Channel
Filter-Order3rd
Circuit-TypeLC (T) Filter
Current300mA
Attenuation-Value25dB @ 37MHz ~ 90MHz
Center Frequency-
Resistance-Channel-Ohms0.15
Values-
ESD-ProtectionNo
Inductance-Frequency-
Resistance-
Cutoff-Frequency332 MHz
FEATURES
• Available for reflow soldering.
• It is a product conforming to RoHS directive.
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback