DO1813H-222MLD
DO1813H-222MLD DO1813H-222MLD - Brand New Coilcraft IC Chips
Get Quote
Buy Now
DO1813H-222MLD
DO1813H-222MLD - Brand New Coilcraft IC Chips
Manufacturer Part No: DO1813H-222MLD In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerCOILCRAFT
Product CategoryIC Chips
SeriesDO1813H
ProductPower Inductors
PackagingReel
Mounting-StyleSMD/SMT
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 85 C
Height5 mm
Length8.89 mm
Width6.1 mm
Tolerance20 %
Test-Frequency100 kHz
Inductance-Frequency2.2 uH
Part-#-AliasesDO1813H-222MLB
Maximum-DC-Current3.1 A
Maximum-DC-Resistance35 mOhms
Self-Resonant-Frequency100 MHz