K50H-3C0-SE125.000MR
K50H-3C0-SE125.000MR K50H-3C0-SE125.000MR - Brand New AVX Corp/Kyocera Corp Oscillators
Get Quote
Buy Now
K50H-3C0-SE125.000MR
K50H-3C0-SE125.000MR - Brand New AVX Corp/Kyocera Corp Oscillators
Manufacturer Part No: K50H-3C0-SE125.000MR In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerAVX Corp/Kyocera Corp
Product CategoryOscillators
SeriesK50H-3C, Kyocera
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Height0.063" (1.60mm)
Package-Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency125MHz
Operating-Temperature-10°C ~ 70°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputCMOS
Supply Current50mA
Ratings-
Frequency-Stability±50ppm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback