XR1265-680M
XR1265-680M XR1265-680M - Brand New XR Power Inductors
Buy Now
XR1265-680M
XR1265-680M - Brand New XR Power Inductors
Manufacturer Part No: XR1265-680M In Stock
Contact us
Inductance: 68uH Accuracy: ±20% Rated current 4A Saturation current (Isat): 4.5A DC resistance (DCR): 140mΩ SMD, 13.45x12.6x6.3mm, Alloy inductor / One piece molded inductor / High current
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback