X5511WV-06-C396D43-1220
X5511WV-06-C396D43-1220 X5511WV-06-C396D43-1220 - Brand New XKB Connectivity Pin Headers
Buy Now
X5511WV-06-C396D43-1220
X5511WV-06-C396D43-1220 - Brand New XKB Connectivity Pin Headers
Manufacturer Part No: X5511WV-06-C396D43-1220 Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: Pin Headers
Contact us
2.54mm round hole pin, single row, 180 degrees, plastic height 3.0mm, plastic width 2.54mm, D4.3mm, L=12.20mm, PPS material, gold plated, 06P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback