SWPA8040S331MT
SWPA8040S331MT SWPA8040S331MT - Brand New Sunlord Power Inductors
Buy Now
SWPA8040S331MT
SWPA8040S331MT - Brand New Sunlord Power Inductors
Manufacturer Part No: SWPA8040S331MT In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
电流:0.64A 330μH 屏蔽功率电感 DCR:1.156Ω
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback