P6KE36CA/B
P6KE36CA/B P6KE36CA/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
P6KE36CA/B
P6KE36CA/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: P6KE36CA/B In Stock
Contact us
VBR=36V, Vc=49.9V, Ipp=12.2A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback