SWPA5040S680MT
SWPA5040S680MT SWPA5040S680MT - Brand New Sunlord Power Inductors
Buy Now
SWPA5040S680MT
SWPA5040S680MT - Brand New Sunlord Power Inductors
Manufacturer Part No: SWPA5040S680MT In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
Current: 0.8A 68μH Shielded power inductor DCR: 0.52Ω
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback