BZG05C15TR3 15V
BZG05C15TR3 15V BZG05C15TR3 15V - Brand New VISHAY Zener Diodes - Single
Get Quote
Buy Now
BZG05C15TR3 15V
BZG05C15TR3 15V - Brand New VISHAY Zener Diodes - Single
Manufacturer Part No: BZG05C15TR3 15V In Stock
Contact us
ManufacturerVISHAY
• High reliability
• Voltage range 3.3 V to 100 V
• Fits onto 5 mm SMD footpads
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback