DCS104M26Y5UF6FJ5A0
DCS104M26Y5UF6FJ5A0 DCS104M26Y5UF6FJ5A0 - Brand New SHM Ceramic Disc Capacitors
Buy Now
DCS104M26Y5UF6FJ5A0
DCS104M26Y5UF6FJ5A0 - Brand New SHM Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: DCS104M26Y5UF6FJ5A0 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
50VDC;0.1uF;±20%;Y5U;D=6.5max;CP线 0.55mm;12.7mm编带;内弯脚;引线间距5.0mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback