P6KE15CA/B
P6KE15CA/B P6KE15CA/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
P6KE15CA/B
P6KE15CA/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: P6KE15CA/B In Stock
Contact us
VBR=15V,Vc=21.2V,Ipp=28.8A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback