YPRH4D18-100M
YPRH4D18-100M YPRH4D18-100M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Buy Now
YPRH4D18-100M
YPRH4D18-100M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Manufacturer Part No: YPRH4D18-100M In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
Accuracy:±20% Rated current:0.61A DC resistance(internal resistance):200mΩ Inductance value:10uH
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback