X1311FVS-29-C43D35R2
X1311FVS-29-C43D35R2 X1311FVS-29-C43D35R2 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X1311FVS-29-C43D35R2
X1311FVS-29-C43D35R2 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X1311FVS-29-C43D35R2 Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: Female Headers
Contact us
1.27mm row of female, single row, vertical paste, plastic height 4.3mm, plastic width 2.10mm, lower pin D3.5mm, U-shape, 6T material, Au foot 1u",R2,29P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback