Q030C639 Q5BC
Q030C639 Q5BC Q030C639 Q5BC - Brand New Intel IC Chips
Get Quote
Buy Now
Q030C639 Q5BC
Q030C639 Q5BC - Brand New Intel IC Chips
Manufacturer Part No: Q030C639 Q5BC In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerINTEL
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
30 Amps KDQ030 Series
• Industry Standard Footprint
• Dual Outputs from 1.2 V to 5.0 V
• 30A Combined with Two 15A Channels
• High Efficiency - Up to 88%
• International Safety Approvals
• Low 0.417” Profile
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback