SMBJ12CA-T3
SMBJ12CA-T3 SMBJ12CA-T3 - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ12CA-T3
SMBJ12CA-T3 - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ12CA-T3 In Stock
Contact us
VRWM=12V,Vc=19.9V,Ipp=30.2A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback