AOD10N20-400
AOD10N20-400 AOD10N20-400 - Brand New Alpha & Omega Semiconductor Inc. IC Chips
Get Quote
Buy Now
AOD10N20-400
AOD10N20-400 - Brand New Alpha & Omega Semiconductor Inc. IC Chips
Manufacturer Part No: AOD10N20-400 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerAlpha & Omega Semiconductor Inc.
Product CategoryIC Chips
General Description
Product Summary
VDS @ Tj,max 700V
IDM 45A
RDS(ON),max 0.399Ω
Qg,typ 11nC
Eoss @ 400V 2.7µJ
100% UIS Tested
100% Rg Tested
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback