SMBJ90CA
SMBJ90CA SMBJ90CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ90CA
SMBJ90CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ90CA In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VRWM=90V, Vc=146V, Ipp=4.1A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback