SMBJ11CA
SMBJ11CA SMBJ11CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ11CA
SMBJ11CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ11CA In Stock
Contact us
VRWM=11V,Vc=18.2V,Ipp=33A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback