DCT103Z22Y5VF6FL5A0
DCT103Z22Y5VF6FL5A0 DCT103Z22Y5VF6FL5A0 - Brand New SHM Ceramic Disc Capacitors
Buy Now
DCT103Z22Y5VF6FL5A0
DCT103Z22Y5VF6FL5A0 - Brand New SHM Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: DCT103Z22Y5VF6FL5A0 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
50VDC;10nF;-20%~+80%;Y5V;D=5.5max;CP线 0.55mm;12.7mm编带;直脚/直引线;引线间距5.0mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback