XRRH74-1R5M
XRRH74-1R5M XRRH74-1R5M - Brand New XR Power Inductors
Buy Now
XRRH74-1R5M
XRRH74-1R5M - Brand New XR Power Inductors
Manufacturer Part No: XRRH74-1R5M In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
Inductance value: 1.5uH Accuracy: ±20% Rated current: 7A DC resistance (DCR): 18mΩ RH74 chip shielded power inductor Size: 7.3*7.3*4.5mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback