1N5623GP-E3/54
1N5623GP-E3/54 1N5623GP-E3/54 - Brand New VISHAY Universal Diode
Buy Now
1N5623GP-E3/54
1N5623GP-E3/54 - Brand New VISHAY Universal Diode
Manufacturer Part No: 1N5623GP-E3/54 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Universal Diode
Condition
Bulk Price
Contact us
1000V,1A,VF=1.2V@1.5A
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback