P6KE39CA/B
P6KE39CA/B P6KE39CA/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
P6KE39CA/B
P6KE39CA/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: P6KE39CA/B In Stock
Contact us
VBR=39V, Vc=53.9V, Ipp=11.3A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback