CEP60N10
CEP60N10 CEP60N10 - Brand New Mallory Sonalert IC Chips
Get Quote
Buy Now
CEP60N10
CEP60N10 - Brand New Mallory Sonalert IC Chips
Manufacturer Part No: CEP60N10 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerMallory Sonalert
Product CategoryIC Chips
URES
■ 100V, 60A, RDS(ON) = 23.5mΩ @VGS = 10V.
■ Super high dense cell design for extremely low RDS(ON).
■ High power and current handing capability.
■ Lead free product is acquired.
■ TO-220 & TO-263 package.
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback