XR1265-100M
XR1265-100M XR1265-100M - Brand New XR Power Inductors
Buy Now
XR1265-100M
XR1265-100M - Brand New XR Power Inductors
Manufacturer Part No: XR1265-100M In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
Inductance: 10uH Accuracy: ±20% Rated current 10A Saturation current (Isat): 12.5A DC resistance (DCR): 20.7mΩ SMD, 13.45x12.6x6.3mm, alloy inductor/integral molding inductor/high current
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback