DEA212450BT-7043C1
DEA212450BT-7043C1 DEA212450BT-7043C1 - Brand New TDK Corporation RF Filters
Get Quote
Buy Now
DEA212450BT-7043C1
DEA212450BT-7043C1 - Brand New TDK Corporation RF Filters
Manufacturer Part No: DEA212450BT-7043C1 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: RF Filters
Contact us
ManufacturerTDK Corporation
Product CategoryRF Filters
SeriesDEA
ProductBand Pass Filters
PackagingTape & Reel (TR)
Package-Case0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Frequency2.45GHz Center
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.079" L x 0.059" W (2.00mm x 1.50mm)
Filter-TypeBand Pass
Bandwidth100MHz
Height-Max0.039" (1.00mm)
Insertion-Loss3dB
Ripple-
Product Details
__
Multilayer Chip Band Pass Filters
For Bluetooth & 2.4GHz W-LAN
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback