P6KE440CA/B
P6KE440CA/B P6KE440CA/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
P6KE440CA/B
P6KE440CA/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: P6KE440CA/B In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VBR=440V ,Vc=602V, Ipp=1A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback