X5511FV-40-C30D743-0743
X5511FV-40-C30D743-0743 X5511FV-40-C30D743-0743 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X5511FV-40-C30D743-0743
X5511FV-40-C30D743-0743 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X5511FV-40-C30D743-0743 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Female Headers
Contact us
2.54mm Round Hole Bus Bar, Single Row, 180 Degree, 3.0mm Plastic Height, D7.43mm, L=7.43mm, PPS Material, Gold Inside, Tin Outside, 40P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback