500X15W223MV4E
500X15W223MV4E 500X15W223MV4E - Brand New JOHANSON Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
500X15W223MV4E
500X15W223MV4E - Brand New JOHANSON Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: 500X15W223MV4E In Stock
Package-Case0805 (2012 Metric)
Capacitance0.022μF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
FeaturesLow ESL (X2Y)
Voltage-Rated50V
Size-Dimension0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
ApplicationsBypass, Decoupling
Tolerance±20%
Ratings-
Thickness-Max0.040" (1.02mm)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback