SM39R04G1W10-004MP
SM39R04G1W10-004MP SM39R04G1W10-004MP - Brand New SYNCMOS IC Chips
Get Quote
Buy Now
SM39R04G1W10-004MP
SM39R04G1W10-004MP - Brand New SYNCMOS IC Chips
Manufacturer Part No: SM39R04G1W10-004MP In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerSYNCMOS
Product CategoryIC Chips
FEATURES
· Plastic package has Underwriters Laboratory Flammability Classification 94V-O
· For surfacemounted applications
· Glass passivated junction
· Lowinductance surge resistance
· Fast response time:typical less than 1.0ps from 0 voltstoV(BR) for unidirectional AND 5.0ns for
bidirectionaltypes
· 400W peak pulse capability with a 10/1000μs waveform, repetition rate (dutycycle): 0.01%
· For devices withV(BR) ≥10V,IDaretypicallylessthan 1.0 μA
· High temperature soldering guaranteed: 250℃/10 seconds at terminals
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback