P6KE12A/B
P6KE12A/B P6KE12A/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
P6KE12A/B
P6KE12A/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: P6KE12A/B Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VBR=12V,Vc=16.7V,Ipp=36.5A 单向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback