GM7230-3.3TA5R
GM7230-3.3TA5R GM7230-3.3TA5R - Brand New Gamma IC Chips
Get Quote
Buy Now
GM7230-3.3TA5R
GM7230-3.3TA5R - Brand New Gamma IC Chips
Manufacturer Part No: GM7230-3.3TA5R In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerGamma
Product CategoryIC Chips
Description
Features
  • PC133/PC100/PC66 Compatible
    -7(143MHz)/-75(133MHz)/-8(125MHz)
    -7K(PC100,2-2-2)/-7J(PC100,3-2-2)
  • 3.3V single Power supply
  • LVTTL interface
  • Max Clock frequency 143/133/125/100MHz
  • 4,096 refresh cycle per 64 ms
  • Two kinds of refresh operation Auto refresh / Self refresh
  • Programmable burst access capability ;
    - Sequence:Sequential / Interleave
    - Length :1/2/4/8/FP
  • Programmable CAS latency : 2/3
  • 4 Banks can operate independently or simultaneously
  • Burst read/burst write or burst read/single write operation capability
  • Input and output masking by DQM input
  • One Clock of back to back read or write command interval
  • JEDEC Standard 54Pin 400mil TSOP II Package
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback