CM4027M00012T8188089
CM4027M00012T8188089 CM4027M00012T8188089 - Brand New JWT Crystals
Buy Now
CM4027M00012T8188089
CM4027M00012T8188089 - Brand New JWT Crystals
Manufacturer Part No: CM4027M00012T8188089 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Crystals
Condition
Bulk Price
Contact us
主频 27.000MHZ 常温偏差:10ppm 负载电容:12PF 工作温度:-40℃~﹢85℃ 电阻:40Ω
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback