STPS30M60DJF-TR
STPS30M60DJF-TR STPS30M60DJF-TR - Brand New ST Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
STPS30M60DJF-TR
STPS30M60DJF-TR - Brand New ST Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: STPS30M60DJF-TR Out of Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
60V 30A VF=720mV@30A
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay