XRCD75-270M
XRCD75-270M XRCD75-270M - Brand New XR Inductors (SMD)
Buy Now
XRCD75-270M
XRCD75-270M - Brand New XR Inductors (SMD)
Manufacturer Part No: XRCD75-270M In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Inductors (SMD)
Condition
Bulk Price
Contact us
Inductance CD75 Inductance: 27uH Accuracy: ±20% Rated Current: 1.3A DC Resistance (DCR): 160mΩ Size 7x5mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay