0154.125DRL
0154.125DRL 0154.125DRL - Brand New Littelfuse Fuses
Get Quote
Buy Now
0154.125DRL
0154.125DRL - Brand New Littelfuse Fuses
Manufacturer Part No: 0154.125DRL In Stock
Product CategoryFuses
Color-
SeriesOMNI-BLOK® 154L
ProductSurface Mount Fuse with Fuse Holder
PackagingTape & Reel (TR)
Current-Rating125mA
Height3.81 mm
Length9.73 mm
Width5.03 mm
Package-Case2-SMD, Square End Block with Holder
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeHolder/Surface Mount
Size-Dimension0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm)
Response-TimeFast
ApprovalsUL
Breaking-Capacity-Rated-Voltage50A
MeltingI2t0.00286
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay