BAS40-06T-7-F
BAS40-06T-7-F BAS40-06T-7-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
BAS40-06T-7-F
BAS40-06T-7-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: BAS40-06T-7-F In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
1 Pair Common Anode Schottky Array VR=40V IO=0.2A VF=1V@40mA
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay