AT25020N-10SI2.7
AT25020N-10SI2.7 AT25020N-10SI2.7 - Brand New AMD Memory
Get Quote
Buy Now
AT25020N-10SI2.7
AT25020N-10SI2.7 - Brand New AMD Memory
Manufacturer Part No: AT25020N-10SI2.7 In Stock
Contact us
ManufacturerAMD
• Supports SPI Modes 0(0,0) and 3(1,1)
• Low-Voltage and Standard-Voltage Operation
– 5.0 (VCC = 4.5V to 5.5V)
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
– 1.8 (VCC = 1.8V to 3.6V)
• 2.1 MHz Clock Rate (5V) Compatibility
– Protect 1/4, 1/2, or Entire Array
• Write Protect (WP) Pin and Write Disable Instructions for
Both Hardware and Software Data Protection
• Self-Timed Write Cycle (10 ms Max)
• High Reliability
– Endurance: 1 Million Write Cycles
– Data Retention: 100 Years
– ESD Protection: >4000V
• Automotive Grade and Extended Temperature Devices Available
• 8-Pin PDIP and JEDEC SOIC Packages
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay