FXO-HC335R-32
FXO-HC335R-32 FXO-HC335R-32 - Brand New Fox Electronics Oscillators
Get Quote
Buy Now
FXO-HC335R-32
FXO-HC335R-32 - Brand New Fox Electronics Oscillators
Manufacturer Part No: FXO-HC335R-32 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerFox Electronics
Product CategoryOscillators
SeriesXPRESSO™ FXO-HC33
ProductStandard Clock Oscillators
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Termination-StyleSMD/SMT
Height0.039" (1.00mm)
Length3.2 mm
Width2.5 mm
Package-Case3.2 mm x 2.5 mm
Frequency32MHz
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputHCMOS
Load-Capacitance15 pF
Supply Current35mA
Ratings-
Frequency-Stability±50ppm
Maximum Operating Temperature+ 85 C
Operating temperature range- 40 C
Operating-Supply-Voltage3.3 V
Supply-Voltage-Max5 V
Supply-Voltage-Min- 0.5 V
Output-FormatHCMOS
Product Details
__
Low Cost, Low Jitter, Fast Delivery...1.888.XPRESSO HCMOS 7x5mm 3.3V Oscillator
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay