RB520S-30-B
RB520S-30-B RB520S-30-B - Brand New Hottech Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
RB520S-30-B
RB520S-30-B - Brand New Hottech Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: RB520S-30-B In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
30V,0.2A,VF=0.6V@0.2A
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay