B82422A1473K100
B82422A1473K100 B82422A1473K100 - Brand New EPCOS (TDK) Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
B82422A1473K100
B82422A1473K100 - Brand New EPCOS (TDK) Fixed Inductors
Manufacturer Part No: B82422A1473K100 In Stock
PackagingAlternate Packaging
Current-Rating85mA
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance±10%
Height-Seated-Max0.083" (2.10mm)
RatingsAEC-Q200
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency47μH
DC resistance (DCR)7 Ohm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation-
Q factor27 @ 2.52MHz
Self Resonant Frequency11MHz
Frequency-Test100kHz
Size 1210 (EIA) or 3225 (IEC)
Rated inductance 0.0082 ... 100 μH
Rated current 65 ... 800 mA
Features
■ Temperature range up to +145 °C
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay