C3225X7R1H225M/2.50
C3225X7R1H225M/2.50 C3225X7R1H225M/2.50 - Brand New TDK Corporation Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
C3225X7R1H225M/2.50
C3225X7R1H225M/2.50 - Brand New TDK Corporation Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: C3225X7R1H225M/2.50 In Stock
SeriesC
Packaging
Package-Case1210 (3225 Metric)
Capacitance2.2μF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
Features-
Voltage-Rated50V
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±20%
Ratings-
Thickness-Max0.110" (2.80mm)
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay