TSL1315RA-680K3R0-PF
TSL1315RA-680K3R0-PF TSL1315RA-680K3R0-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
TSL1315RA-680K3R0-PF
TSL1315RA-680K3R0-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: TSL1315RA-680K3R0-PF In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Fixed Inductors
Contact us
ManufacturerTDK Corporation
Product CategoryFixed Inductors
SeriesTSL
Type-
PackagingCut Tape (CT) Alternate Packaging
Current-Rating3A
Package-CaseRadial
Operating-Temperature-20°C ~ 85°C
Mounting-TypeThrough Hole
Size-Dimension0.551" Dia (14.00mm)
Tolerance±10%
Height-Seated-Max0.669" (17.00mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency68μH
DC resistance (DCR)68 mOhm Max
Core Materials-
Current-Saturation4.8A
Q factor40 @ 2.52MHz
Self Resonant Frequency4.4MHz
Frequency-Test1kHz
Description
Features
■ Wide supply voltage: 5.5 V to 16.8 V
■ Low operating current: 6 mA typical at 25° C
■ Gain bandwidth product: 1 MHz
■ High current com amplifier: ±100 mA output current
■ Industrial temperature range: -40° C to +85° C
■ Small package: TQFP48
■ Automotive qualification
Application
■ TFT liquid crystal display (LCD)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay