ECH-U1H123GB5
ECH-U1H123GB5 ECH-U1H123GB5 - Brand New PANASONIC Film Capacitors
Get Quote
Buy Now
ECH-U1H123GB5
ECH-U1H123GB5 - Brand New PANASONIC Film Capacitors
Manufacturer Part No: ECH-U1H123GB5 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Film Capacitors
Contact us
ManufacturerPanasonic
Product CategoryFilm Capacitors
SeriesECH-U(B)
PackagingAlternate Packaging
Package-Case1210 (3225 Metric)
Capacitance0.012μF
TerminationSolder Pads
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount
Features-
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±2%
Lead-Spacing-
ESR-Equivalent-Series-Resistance-
Height-Seated-Max0.047" (1.20mm)
Dielectric-MaterialPolyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage-Rating-AC-
Voltage-Rating-DC50V
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay