7W-106.250MBB-T
7W-106.250MBB-T 7W-106.250MBB-T - Brand New TXC CORPORATION Oscillators
Get Quote
Buy Now
7W-106.250MBB-T
7W-106.250MBB-T - Brand New TXC CORPORATION Oscillators
Manufacturer Part No: 7W-106.250MBB-T In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerTXC CORPORATION
Product CategoryOscillators
Series7W
ProductXO
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Termination-StyleSMD/SMT
Height0.056" (1.42mm)
Length7 mm
Width5 mm
Package-Case7 mm x 5 mm
Frequency106.25MHz
Operating-Temperature-10°C ~ 70°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputCMOS
Supply Current20mA
Ratings-
Frequency-Stability±50ppm
Maximum Operating Temperature+ 70 C
Operating temperature range- 10 C
Operating-Supply-Voltage3.3 V
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay