RB04BTP7502
RB04BTP7502 RB04BTP7502 - Brand New 大毅科技 Chip Resistor - Surface Mount
Buy Now
RB04BTP7502
RB04BTP7502 - Brand New 大毅科技 Chip Resistor - Surface Mount
Manufacturer Part No: RB04BTP7502 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
Resistance value: 75kΩ Temperature coefficient: ±25ppm/°C Power: 1/16W Max. working voltage: 50V Operating temperature range: -55°C~+155°C Accuracy: ±0.1%
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay