CWX813-003.6864M
CWX813-003.6864M CWX813-003.6864M - Brand New Connor-Winfield Oscillators
Get Quote
Buy Now
CWX813-003.6864M
CWX813-003.6864M - Brand New Connor-Winfield Oscillators
Manufacturer Part No: CWX813-003.6864M In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerConnor-Winfield
Product CategoryOscillators
SeriesCWX813
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Height0.051" (1.30mm)
Package-Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency3.6864MHz
Operating-Temperature-20°C ~ 70°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputLVCMOS
Supply Current30mA
Ratings-
Frequency-Stability±25ppm
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay