LRB751S-40T1G
LRB751S-40T1G LRB751S-40T1G - Brand New LRC Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
LRB751S-40T1G
LRB751S-40T1G - Brand New LRC Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: LRB751S-40T1G In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
40V,0.03A,VF=0.37V@1mA
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay